Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bélyegalbumában olyan kifejezé...

Bélyegalbumában olyan kifejezést találtunk amire nem tudjuk a választ. "keresd a bélyegen a TONGOZAT-ot mi az hol kell keresni köszönöm?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 18:50
 1/1 polarbeer ***** válasza:

Szia!


Ilyen kifejezés, hogy "tongozat" nincs a filatéliában, a bélyeggyűjtők nem ismerik ezt a szót. Nem lehet, hogy félreolvastátok? Más hasonló írás van az albumnál? Esetleg, ha küldesz képeket, tudnék segíteni, van pár szakértő ismerősöm, és én is már jó pár éve vagyok gyűjtő.


Egyébként nagyon kalandosan hangzik, nagyon szeretem az ilyen rejtvényeket, ha küldenél képeket, lehet, hogy többet tudnék segíteni!


További minden jót, üdv.:

polarbeer

2012. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!