Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Neveznéd a gyereked Így?

Neveznéd a gyereked Így?

Figyelt kérdés

Szűcs Antal Rajmond

Szabó Emese Xénia

(monogramok)

várom a hasonlóakat

nem a Zsíros B. Ödön fajtákat.


2009. júl. 6. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Először nem értettem mikor az elsöt olvastam,aztán néztem h a monogramot irod...hát a válaszom nem.
2009. júl. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömet Szekercés Anita Ritának hívják, saját rokonomat pedig Oláh Barbarának (SzAR és OB)

De őket nem zavarja!

2009. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy nem.
2009. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy srácot akinek Fűzva Attila Szabolcs a neve. Egyszer láttam, hogy az egyik csajtól kapott egy levelet, ami így kezdődött: "Kedves F.A.SZ." A srác meg kikészült, nem csoda.

Szerintem az ilyen jellegű nevek adása gyermekeinknek butaság lenne, hiszen az iskolától kezdve egész életükön át kellene hallgatniuk a csúfolódást és a rosszindulatú megjegyzéseket.

2009. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel külföldön élek, itt az embereket nem zavarná. Nyugati sorrendben meg a magyarokat sem... :P Magyarországon nem biztos, hogy bevállalnám. Meg egyébként is szerintem az "Antal Rajmund", illetve az "Emese Xénia" irtó hülye párosítás... Ezúton is bocsánat minden Antal Rajmundtól és Emese Xéniától... :)
2009. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Nem!!

Nekem a kedvenc neveim: Nagy Barna Farkas, Lakatos Márrlonbrándó, Füty Imre...meg az ilyenek.

2009. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!