Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi tudnak csinálni ha kiderül...

Mi tudnak csinálni ha kiderül hogy érettségin másoltunk egymásról?

Figyelt kérdés
1-2 feladatot másoltunk egymásról és kiderült jegyzővel is kell beszéljünk milyen retorziót vonhat maga után

2012. jún. 19. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de annyi eszetek sem volt, hogy átfogalmazzátok egy kicsit? Lehet, hogy ősszel újra kell érettségiznetek. Lehet, hogy mindenkiét megsemmisítik aki abban a teremben érettségizett. Attól függ, milyen súlyos az ügy.
2012. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom,hogy csalás esetén nem érettségizhetsz tovább. Az eddig érettségi eredményeid is kukába mennek. Vagyis nem kapsz érettségit. (legalábbis pár éve ezt mondták)


Az biztos,hogy csak úgy nem fognak eltekinteni tőle.

2012. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan durván másoltuk és nem volt lehetőség átfogalmazni csak ugyan az lett a hibánk
2012. jún. 19. 11:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ennyire egyértelmű, hogy másoltatok, akkor miért nem tagadtátok le? Nem lehet ugyanaz a hiba, vagy nagyon egyértelmű a hibátok?
2012. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos elég egyértelmű onann gondolom ha már ránk hívták a jegyzőt
2012. jún. 19. 11:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én jártam esti gimiben történt egy eset.

Az év végi jegyekért vizsgáztunk. Írásbeli volt,és az írásbeli eredménye lett az év végi eredményed is ami bekerült a bizonyítványba. Az írásbelinél 4 ember ugyanazt a fizika számításokat írta le. A fizika tanár rögtön kiszúrta hogy 4 embernek egyforma. Be is hívatta őket az irodába,és leleplezte őket. Először tagadták, majd amikor kiderült hogy a számítási hiba rossz volt,és mind a 4-en ott hibáztak ez több mint véletlen.

Így a tanár a következőt mondta. Az aki magát a számításokat megcsinálta,és jelentkezik,hogy tőle indult ki az egész az kaphat kettest. A többieknek újra kellett vizsgázniuk fizikából de már csak szóbelin. A tanár hozzátette,hogyha ez most érettségi lett volna,akkor most mind a 4-en elkeseredhetnének,hogy kidobtak évente 40 ezer forintot,mert X évig nem érettségizhettek volna.


Egyébként az érettségin is lett egy balhé ami a tévében is benne volt. Akkor érettségiztem amikor kiszivárgott a matek írásbeli érettségi anyaga,és voltak akik tudták.(elég sokan) Így az egész országban visszadobták a matek érettségit,és úgy döntöttek,hogy 2 lehetőség között választhatnak a diákok

1. elfogadják érettségi jegynek a negyedik év végi osztályzatot, így nem kell újra megírni a matek érettségit.

2. Újra írják.

)azok jártak jól akik újra írták,mert állítólag nagyon könnyű volt a hirtelen összeállított matek kérdések.)


Így ha belegondolok ti sem kaphattok nagyobb büntit.

Vagy törlik az eddig megírt érettségi eredményeteket,és később valamikor újra próbálkozhattok

Vagy újra írjátok,esetleg szóban vizsgáztok

2012. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!