Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmehetek úgy katonának hogy...

Elmehetek úgy katonának hogy nincs semmilyen szakmám? Csak 8 általánosom van meg?

Figyelt kérdés
Be töltöttem a 18 -és Szeretnék menni katonának és csak a8 általános iskolám van meg ! Van esélyem Katonának menni ?
2012. jún. 18. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, elmehetsz.


[link]

2012. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

előző válaszoló hülyeséget írt.


azon a lapon a feltételeknél ott van az a mondat, hogy:

"– a rendfokozati állománykategóriához minimálisan

meghatározott iskolai végzettséggel (szakképesítéssel)

rendelkezem;"

ez azt jelenti, hogy rendészeti/honvédelmi szakközépbe kell előtte menned. faterom haverjának a fia is így ent katonának.

2012. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez akkor mi?!

8 általánossal lehetsz is lehetsz, honvéd, őrvezető, tizedes, és szakaszvezető is!


[link]

2012. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, csak ez pont az alja az egésznek. azok a nem megbecsült katonák. és nem hiszem, hogy a kérdező ilyen szeretne lenni, egy a sok közül.
2012. jún. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én Csak sima katona szeretnék lenni ami fegyvert fog és ha meg hal ! nekem apám 6 évet volt légiós és le szerelés után haza tért magyar országra ithon r á pár ével ezelőtt balesetetezt és a korházba meg igértem neki hogy én is katona leszek
2012. jún. 19. 09:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagy is nem jól fogalmaztam !! Balesetezett és a Kórházban elhunyt de még mielőtt meg halt volna montam neki Hogy be teljesítem a kérését !!! Még nagyon régen aszt kérte töllem hogy legyek katona !!!! tudom nagyon jól hogy már hiábba megyek el katonának de ő már nem látja ! De nekem akkor is a szivemben tovább él és ha kel meg halok akkor is be teljesítem !!!
2012. jún. 19. 11:23
 7/7 anonim válasza:
Ez olyan szomorú :‘(
2014. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!