Most melyik igaz?

Figyelt kérdés

van egy szomszédom.

elég kedves hölgy vettünk a születendő gyerekünknek egy babakocsit és kitettük a folyosóra,ez neki nem tetszett részegen átjött és magyarázott nekem. másnap meg a közösképviselőt hivta rám hogy a tűzvédelmi szabályzat miatt nem lehet kint semmi.én be is vittem a kocsit de rákérdeztem a közösképviselőre hogy a szomszéd dolga nem akadály a a tűzvédelminek? erre azt mondta hogy az van útba ami a bejárati rácstól 1 méterre van szóval az én babakocsim. de az ő szemete nem akadály. az lenne a kérdésem hogy az egész folysón semmi nem lehet van ahogy a közösképviselő mondta? mert nagyon sokat azt mondják nekem hogy semmi nem lehet kint akár hol legyen az ajtó még egy virág sem ez igaz? ha igaz hogy nem lehet kint semmi akkor ezt betudom valahova jelenteni? a válaszokat köszönöm!


2012. jún. 17. 20:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!