Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menjek vagy ne? Mit illik tenni?

Menjek vagy ne? Mit illik tenni?

Figyelt kérdés

sziasztok! szabadidőmben szívesen rajzolok, és találtam a közelben egy ilyen külön jobb agyféltekes rajzolást. A foglalkozást vezető hölgynek írtam hogy mennyibe kerülnek, meg nekem pár órára lenne szükségem. Küldtem neki pár rajzot, megdícsért, és mondta hogy meghív egy rajzórára mert tehetséges vagyok. Nagyon drága egy óra, 8 ezer forint nincs ennyi pénzem hogy kifizessem. Főleg azt a 4 napot sem:( mert most másra kell nekünk a pénz, viszont nagyon kedves tőle hogy ingyen felajánlotta. Mit csináljak? Mit illene tennem?

Azt mondta, hogy segít nekem.

kérlek segítsetek!(nem akarok ingyen élő lenni)

15L


2012. jún. 17. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
8 ezer /óra? szerintem ne menj..
2012. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de 8 ezer lenne de azt mondta h amiért tehetésges vagyok és kevesen vannak meghív
2012. jún. 17. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Két dologban vagyok biztos: az egyik, hogy tehetséges vagy. A másik, hogy azért hív az ingyen órára, hogy meg tudjon fűzni a fizetős órákról is...
2012. jún. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!