Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jobba : Yamaha ERG...

Melyik a jobba : Yamaha ERG 112 vagy 121?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam utána. Mivel kezdő vagyok( 1 éve játszok akusztikuson) először egy sima SX gitárszettre gondoltam, De az árát tekintve elbizonytalanodtam. Kerestem más és megtalálta őket. Az egyik 12 kg a másik 6kg( tudom hogy ez nem befolyásolja őket,de lány létemre nekem ez nem mindegy) de még is csak... melyik lenne a legjobb választás?

2012. jún. 16. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem sok különbség van köztük, amit a súlyról olvastál, hülyeség.

Egy ilyen gitár 5 kilónál nem lehet több, bármelyikról van szó.

Ugyanabból az anyagból vannak (bár nem tudni pontosan miből, mert háromféle is lehet, attól függ, mit találtak az adott hétre a kínai vagy indonéz gyárban), gyakorlatilag csak a pickupban különböznek.

A 12 kg alighanem a teljes szett erősítővel, míg a 6 kg csak a gitárra vonatkozik.

2012. jún. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!