Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok pár ötletet a táborba...

Tudnátok pár ötletet a táborba szívatásra?

Figyelt kérdés
Már hallottam sok fajtát!!! július 30.-án menni fogunk táborozni és szeretnénk az egyik osztálytársammal a Bettit(ő is osztály társam)megszívatni de ha lehet ne olyan durvát hanem olyan vicceset amitől nem szol majd a tanárnak. már találtunk ki párat pl. hogy amikor alszik össze firkáljuk az arcát alkoholos filccel,vagy kopogunk a falon XD furcsa hangok de kéne még valami(ja és faházba fogunk aludni 5 napos 4 éjszakás lesz és állítólak emeletes ágyban fogunk aludni) írjatok amennyit csak tudtok (és bocs hogy sokat írtam)
2012. jún. 16. 11:55
 1/9 anonim válasza:

Szerintem az alkoholos kicsit durva. Vegyetek egy lufit és fújjátok fel.Reggelinél eresszétek el a mondjátok hogy: "Fújj! Betti, te voltál?"

Ilyesmikre gondolok.

2012. jún. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

kössz nagyon jó ötlet!!!!! XD

amúgy el felejtettem mondani hogy 4-en leszünk egy szobába

2012. jún. 16. 12:42
 3/9 anonim ***** válasza:
mikor alszik kenjétek be fogkrémmel egy kis részen az arcát és csikizzétek meg egy fűszállal.. utána a kezével szét fogja keni az egész fején.. vagy tegyétek a kezét vízbe-vagy csurgassatok melette vizet.. stb stb.. de amúgy miért akarjátok megszívatni??
2012. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert jó volna egy kis szórakozás amíg ott vagyunk!!! :D
2012. jún. 16. 13:30
 5/9 A kérdező kommentje:

légyszi írjatok még aki tud!!!!!! (igaz még egy egész hónap van de jó volna valamit kitervezni)

mindegy milyen csak szívatásra legyen jó előre is köszönöm!!

:D

2012. jún. 18. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:

nos, én is írnék pár sort:

- a wc-ülőke és a wc közé foolpack(nemtom h kell írni, az az átlátszó kajacsomagoló izé) szóval az ükőke és wc közé a foolpackot "kifeszíted" és ha mákod van nem figyeli, és az ürülékében fog "úszkálni" bár ez kicsit húzós, nehogy baj legyen belőle ;D aztán az ivós üvegének nyakát bechilized és marni fogja,de nagyon a száját: D bár ezek tényleg kicsit durvábbak, mint pl a fogkrém.

2012. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kösz az ötletet majd meglátom de nem hiszen hogy valakit ennyire megfogok szívatni de a fogkrémes nem rossz ötlet XD !!!!!!!!!
2012. jún. 20. 14:16
 8/9 anonim válasza:

Én vagyok a legelső válaszoló. Itt van még pár ötlet:

Alvás közbeni szivatások.


1. Pisi


Öntsetek egy pohárba meleg vizet, majd rakjátok bele az áldozat ujját. Ettől állítólag bepisil, de fogalmam nincs róla, hogy igaz-e.



2. Tejszínhab


Várjátok meg amíg az áldozat a hátára fekszik, és kinyújta a kezét. Ha a tenyerét felfelé fordítja, nyomjatok rá egy jó adag tejszínhabot. Majd szerezzetek egy tollat, vagy valami pihés tárgyat, és csikizzétek meg az orrát. Oda fog nyúlni hogy megvakarja, de a keze csupa tejszínhab :D

Ui.: ezt TILOS olyanoknál alkalmazni, akik asztmásak, mert befulladhatnak tőle.



3. Smink


Ezt főleg fiúk szivatására.

Amikor elalszik, (fontos hogy mélyen aludjon) rúzsozzátok ki, fessétek ki a szemét, meg rakjatok a hajába csatot. De az is jó, hogyha csak össze-vissza kifestitek. Amikor felébred, tuti meg fog lepődni.



Egyéb szivatások


3. Fogkrém


Ezt gondolom mindenki ismeri..

Amikor kimennek a szobájukból, nyomjatok a cipőjükbe fogkrémet, meg a kilincsre is :D

Hátránya: Ha szólnak a tanárnak, le fog szidni érte.


4. Eltűnt ruhák


(ez rengeteg filmben benne szokott lenni)

Amikor az áldozat tusol, vagy fürdik, halkan menjetek be, úgy hogy ne vegyen észre. Vigyétek ki a ruháit, és dugjátok el alaposan. A törölközőket is vigyétek ki, vagy minden olyan tárgyat, amit magára teríthet. Menjetek ki a szobából. Amikor végez a tusolással,biztos keresni fogja a ruháit.... a többit meg már tudjátok.:D


5. Ijesztgetéés


Ez akkor jó, hogyha olyan az áldozatok olyan szobába alszanak, ahol az "ágyas rész" egy előtérből nyílik. Fontos, ezt akkor csináljátok meg, amikor még FENT VANNAK! Ha az előtérben ég a villany, halkan osonjatok be a szobába, és oltsátok le a villanyt. Aztán, egy pár perc múlva, kezdjétek el kaparászni az ajtót, vagy adjatok ki ilyen félelmetes hangokat.

( velünk is ez volt osztálykiránduláson, és alaposan beijedtünk :D)


6. PÓK!


Ezt főleg emeletes ágyaknál lehet jól megcsinálni. Vegyetek/Készítsetek egy mű pókot. Fontos hogy legyen nagyon élethű, legyen szőrös, és minél pókszerűbb. Kössétek rá egy damilra, és lógassátok le az alattatok fekvő személyre. Ha félhomály van, vagy ha éppen elalvófélben volt, biztos nagyon megijed majd :D

2012. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösz ezek nagyon jó ötletek szerintem majd kiprobálok párat!!!! XD
2012. jún. 22. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!