Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy az új...

Mi kell ahhoz, hogy az új tanév előtt át tudjak jelentkezni egy másik skolába? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ma ballagtam az általános iskolámból, és eléggé megviselt, órák óta sírógörcsöm van. Egyszerűen nemtudom elhagyni a barátaimat csak úgy 8 év után, ugyanis sohasem szerettem a változásokat, és nagyon ragaszkodó tipus vagyok. Az iskolába ahova felettek egyedül megyek az osztályomból. Az új osztálytarsakkal már találkoztam, de senkivel sem találtam meg a közös hangot. Kérlek segítsetek, mi kell ahhoz, hogy átjelentkezhessek egy másik iskolába? Köszönöm a normális válaszokat!
2012. jún. 15. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Még el sem kezdődött a tanév, és te már másik iskolába akarsz menni? O.o


Egyébként minálunk kb fél év után jutott el a dolog oda, hogy megismertük egymást, és kialakult az osztályközösség. Szóval ez nem olyan dolog, ami 2 perc alatt alakul ki.

2012. jún. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!