Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni pedofiltámadás...

Mit lehet tenni pedofiltámadáskor? Többi lent

Figyelt kérdés

A barátnőmmel álltunk a buszmegállóban és én leültem a járdaszegélyre. Egy bácsi bizarr külalakkal arra sétált és azt mondta hogy "le ne essek" azt hittem hogy csak simán kedves.... Aztán visszafele jött és amikor még mindig ültem megérintette a fejemet. Nagyon megijedtem hogy esetleg meg akar.. Mit lehet tenni ha máskor előfordul???

HELP !!! 13/L



2012. jún. 14. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezen mi a pedofil? Vannak ilyen emberek, akik ilyen nagyon környezetiesek. Főleg az öregebbek akiknek nincs sok dolguk.
2012. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne menj vele. Gondolom, nem a megállóban akarna meg. Ebből a történetből nekem nem feltétlenül a pedofília jut eszembe. Manapság mindenki mindenkiben pedofilt lát, pedig a helyzet nem olyan rossz. Sokkal több fiatalkorú bújik össze napjainkban, mint amennyi az idősebbektől elszenvedett molesztálás.

Ettől függetlenül okos vagy, ha vigyázol magadra. Ne járkálj egyedül, lehetőleg semmikor, de semmiképpen ne kihalt és/vagy sötét helyen. Tudjon valaki rólad honnan hová tartasz, merre jársz. Az ősök féltését ne tehernek érezd.

Ha tényleg támadás érne, akkor ha módod van rá, egy erőteljes rúgás a támadó lábai közé hozzásegíthet a szabaduláshoz, s aztán futás.

2012. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké csak nagyon megijedtem meg a barátnőm is
2012. jún. 14. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt azért nem nevezném támadásnak. Nem hiszem, hogy akart valamit, lehet, hogy csak fiatalabbnak nézel ki, és gyerekként kezelt.
2012. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mi van? Megtámadtak egy pedofilt?


Tényleg ennyire buták a mai fiatalok? Bár inkább felnőttek baromsága, hogy egy gyerekben is elültetik, aki férfi és kedves hozzád, az pedofil. És persze mindig "meg akar..."

Édes istenem.

2012. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az előttem válaszolónak! Úgy látszik, a mai világban nem éri meg kedvesnek lenni!
2012. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!