Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Próbált már valaki fahamuból/c...

Próbált már valaki fahamuból/csak fa, semmi más/ otthon készíteni hamulúgot? Semmi káros vegyszer és még a legmakacsabb zsírt is simán feloldja. A bográcson lévő kormot is leviszi hideg vízzel. Igaz lehet?

Figyelt kérdés
Mert ha igaz, hogy a hamulúg a legjobb zsíroldó,akkor ez hasonló lehet az Amway mosogató termékhez, amivel mosogatás után a lével virágot lehet locsolni /ha igaz, amit a használója mond/, csak ez ingyen van.
2012. jún. 13. 09:20
 1/2 anonim válasza:
Próbáld ki, és megtudod..
2012. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igaz bizony! :) Én jó ideje főzöm a hamulúgot, nem is veszek tisztítószereket! A kandalló üvegéről a kormot egy pár csepp hamulúggal átitatott szivaccsal törlöm le. Ha nem fűtöttem elég ügyesen, és esetleg súrolni is kell, akkor a fahamuba mártom bele a szivacs sarkát, azzal súrolok. Lehozza a lúg is magában, a hamut azért szeretem jobban, mert mechanikailag rásegít. De ugyanez igaz a mosogatásra is. Mindenféle tisztításhoz, takarításhoz nagyon szeretem! Mivel erős zsíroldó, és én utálom a kesztyűt, több kézkrémet kell használnom, de az ekcémám gy elmúlt, mintha sosem lett volna.
2013. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!