Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kőszívű ember fiai az kb...

A kőszívű ember fiai az kb hány oldalas :o?

Figyelt kérdés
( hülye komikat nem kérek

2012. jún. 12. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:

640

[link]

2012. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne olvasd el! :D Nekem kínszenvedés volt általános iskolásként Jókait olvasni.
2012. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért? Nekem az Arany ember pl tetszett :)
2012. jún. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Már megbocsáss, de attól, hogy Te nem szereted a könyveket, attól más még szeretheti. Az ilyesfajta véleményeket nem itt szokás kifejteni. Amúgy kedves kérdező, tényleg olyan 640 körül van az oldalak száma:)
2012. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szerintem sem olyan jó. én most olvasom, és elég unalmas. legalább is nem nekem való, viszont én imádok olvasni. kedves valaki, aki most olvasná (gondolom hatodikos) én már most elkezdtem, hogy ne legyen nyáron szenvedés :(
2012. jún. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves Sára!

A szövegértelmezés nem sikerült. Ugyanis nem azt írtam, hogy nem szeretem a könyveket. Jókai könyveiről beszéltem, az egy szűkebb halmaz a könyvek halmazán belül. A másik, hogy Te jelen időre állapítod ezt meg, vonod le a nem túl szerény, de hibás következtetésedet, miszerint most sem szeretem a könyveket. Nagyon hibás logika. :) Bővebben csak annyiról van szó, hogy nem hiszem a Kőszívű ember fiai gyerekeknek való olvasmány lenne. Nehéz a nyelvezete a mai fiataloknak. Így csak szenvedés számukra az olvasás.

Szóval kedves Kérdező, ha mégis elolvasod, én szóltam előre hogy szar lesz! :D (Überszofisztikált vagyok!).

2012. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokan mondták már, hogy nem valami jó :/ és 6.-os vagyok én is attól félek, hogy átfogom szenvedni az egészet :.....
2012. jún. 13. 20:00
 8/9 anonim válasza:
ha nem akarod elolvasni az egészet, olvasd el a rövidített változatot belőle. Neten keress rá. A fontos információkat így is megtudod és nem kell feleslegesen szenvedni a könyvel.
2012. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hé! én nem olvasok rövidítettet, te se olvass. :) amúgy azért nehéz, mert rengeteg idegen szó van benne :/
2012. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!