Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csoda történt! A 9 évvel...

Csoda történt! A 9 évvel idősseb fiú kiderült, hogy báttyám ti örülnétek? (több lent)

Figyelt kérdés
A 9 évvel időssebb fiú akiröl írtam egy biológiai teszt alapján véletlenül kiderült, hogy az elveszett báttyám.2 éves korában elveszett és apukám főnökééknél találtak rá és befogadták nálunk lakik nagyon örültem mikor megtudtam már akkkor 3-an vagyunk testvérek..Ti örülnétek a hejzetnek??

2012. jún. 11. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elveszett és apukád főnökénél találtak rá? Úhh ez egy picit gyanús. Ez nem csoda, hanem valami átverés, valamit nem mondtak el neked a szüleid.
2012. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én így egykeként csak azt tudom mondani, hogy nagyon örülnék neki


17/F

2012. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a sztori igaz, akkor az elsőnek kell igazat adjak. Nem teljesen így történt, ahogy te gondolod. Nem gondolod, hogy kicsit sok a véletlen? Olyan nincs, hogy biológiai teszt alapján VÉLETLEN kiderül. Olyan sincs, hogy pont a főnöködnél találnak rá :) nyilván való, hogy eddig is tudták a szüleid, hogy ott van, csak pl anyagiak miatt nem élt velük, vagy nem tudom... elég rossz dolog, ha ez igaz.
2012. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az írásképed alapján nem lehet valami magas az intelligenciaszinted, így nem is csodálom, hogy bevetted ezt a sztorit. Már ha tényleg ezt mesélték be neked és nem csak most találtad ki az egészet. Elveszett gyerekek szülei a rendőrségre szoktak menni, körözést adnak ki, hirdetik mindenhol, hogy eltűnt a gyerek, mindenki tudja a környezetükben. Megnézném azt a gyökér főnököt, aki talál egy idegen kisgyereket és befogadja, az meg eszébe se jut, hogy valószínűleg a beosztottjának az eltűnt a gyereke. De még ha nem is tudja, hogy eltűnt egy gyerek akörnyékről, akkor sem hiszem, hogy nem kerestette a szüleit a rendőrségen (ahol nyilván a szülők is kerestették a gyereket). Nekem az a véleményem, hogy ha nem unalmadban írtad ki ezt a kamu történetet, hanem tényleg ilyet mondtak neked, akkor bizony nem volt semmilyen eltűnt gyerek, egyszerűen csak félrekúrás történt a családotokban.
2012. jún. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hasolí apámra és anyámra is.Gondolták megnézik és pont ő volt az, megnézté a biológiai tesz kiderítette hogy a testvérem.Én Belgrádba élek és nem tudták megtalálni a rendőrök.
2012. jún. 12. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány szót olvastál el abból amit leírtunk..?
2012. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sokat szórakozunk eggyütt.De ez mind igaz mert a piacon vesszett el és apa munka helye a piac mellet van.Őt is meglepetés érte és kiderült még mellete, hogy szerettet is.
2012. jún. 16. 07:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez csak kamu.......

Am. az hogy helyzet "ellipszilonos j"..........

2013. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!