Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A has alsó részét hogyan...

A has alsó részét hogyan lehetne gyorsabban formába hozni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni 118kg-ról indultam és most 103kg vagyok, de a hasam alig akar apadni és ez főleg az alhasra és a csípőre értem! A vállövem elég jól fejlődik, a lábam is, a kritikus rész a mell külső része és az alhas! Pár centi lement, de nem annyi, amennyit vártam 15kg fogyástól! Hogy tudnám meggyorsítani a dolgot? Minden testrészre edzek, van kardio is, úszni és biciklizni is járok, heti 5-6 edzés, amiből 3-4 súlyzós és 2-3 kardio! Lábtörés miatt, még 2hétig a futást pihentetem!

Köszönöm a válaszokat!



2012. jún. 11. 07:35
 1/6 anonim válasza:

Próbáld ki a Callanetics hasizomgyakorlatokat (meg tudod rendelni neten a könyvet), sokkal nehezebbek, mint amilyennek látszanak, és nagyon szépen formálják a hasat. Először a derék körüli felső részt rántják össze, aztán a has alsó részét is. Semmi közük semmilyen klasszikus hasizomerősítő gyakorlathoz, sokkal mélyebb izmokat dolgoztatnak meg.

A zsírt a hasadon a Forever Slim otthoni ultrahangos zsírbontó géppel is tudod csökkenteni, persze nem váltja ki az edzést, de a centiket elég jól csökkenti. Persze tartsd titokban, hogy használod...

Én azért kezdtem el használni, mert imádok futni (túl vagyok egy félmaratonon), de az nagyon hülyén fogyasztott, ahol akartam, ott nem, ahol nem akartam, ott igen.

2012. jún. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sikerült jó nagy "okosságot" összehozni. Helyi zsírégetés nincs, nem is volt, nem is lesz. Aki ezt mondja az nem ért hozzá. Ultrahangos zsírbontás? Ne máár. Ezt ki sz0pja még mindig be. Gondolod, ha lehetne helyileg alakítani a hasat, akkor szenvednénk diétával és kardió edzésekkel. Biztos a testépítők nem értenek hozzá, akik normális szálkásító diétával és hatékony edzésekkel tudnak minden zsírt leégetni. Pedig milyen egyszerű lenne egy kis zsírbontás valami eszközzel. Hát nem. Nem lehet a diétát megkerülni és nem, nem lehet csak egy területről zsírt égetni. Nem lehet csak a has alsó részéről eltüntetni a zsírt. Genetikailag determinált, hogy kinek milyen ütemben megy le a zsír az egyes területekről. De a végén MINDENHONNAN lemegy, nem csak egy helyről. Ez az igazság.
2012. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Azért kérdeztem én is, mert a kezem a lábam, váll, már elég eres és zsírmentes, viszont a has még csúnyán +os! :( A diétát nem akartam megkerülni, csinálom tovább, csak azt hittem van valami praktika, amivel lehet növelni a tempót!?


Amúgy az segít, ha edzésnél körbetekerem fóliával v thermoövvel vagy ez is csak mendemonda?

2012. jún. 11. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem ér. Csak vízvesztés lesz vele, míg nem iszol egyet. Zsírt nem fogsz így többet égetni. Folytasd a diétát és lemegy mindenhonnan. Ahová legkönnyebben rakódik, onnan megy le utoljára a zsír. Nem tudod befolyásolni praktikákkal.
2012. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 slobelt válasza:
Én 120kg indultam januárban. Tornázgatok,biciklizek, és mozgok. Így lement már most 96kg körül vagyok. Szép lassan ment le, de hasam még mindig van egy kevés. De a végén az is eltűnik. Ne add fel, mert közel a cél!!!!
2012. jún. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó Grat, az szép fél év alatt!

118 ról indultam és most 102 vagyok! Heti 1-1,5-2kg megy le! Nem adom fel, soha! csak azt hittem van valami ami kicsit segít, de akkor marad a diéta és az edzés! Köszi mindenkinek!

2012. jún. 12. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!