Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tesco-s clubcard utalvánnyal...

Crassh kérdése:

Tesco-s clubcard utalvánnyal lehet cigit venni?

Figyelt kérdés
cigi,tesco
2012. jún. 9. 16:45
 1/4 anonim válasza:
Jéé Te megkapod a Tesco-s clubcard utalványt??Már ez is egy nagy csoda!!!Átverés az egész!!Én rendszeresen nem kapom meg!Reklamációmra közlik jó indulatúan,hogy kiküldik még egyszer!...persze az se érkezik meg!....és ezzel nem vagyok egyedül!
2012. jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Megtudtad már a kérdésedre a választ? Én is kíváncsi lennék erre! Azt tippelem, hogy Clubcard utalvánnyal lehet cigit venni. Azóta sikerült már ezt kipróbálnod, van személyes tapasztalatod?


Előző kommentelőnek üzenem, hogy mi sokszor észrevesszük, amikor a Tesco nyugtáján/blokkján más ár szerepel, mint ami az üzletben ki volt írva, ilyenkor 99%-ban jelezzük is a problémát. (A további 1% esetében nincs kedvünk/időnk reklamálni.) RENGETEG alkalommal előfordult már, hogy a feltüntetett ár nem az volt, ahogy végül a kasszában beütötték. Majdnem minden alkalommal, amikor a Tescoban vásároltunk az utóbbi 1 évben! Rájuk férne egy árellenőrző munkatárs, úgy látszik, hogy az adott áruházban, ahova mi szoktunk menni, ott nincs ilyen munkakör...

Ezt amiatt írtam, mert én sem vagyok elégedett ezzel.

DE! A Tesco féle Clubcard utalványokat mindig megkaptam és családom tagjai is!


További kellemes hétvégét!

2012. jún. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem lehet vele :S
2012. júl. 6. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Komolyan? Hú. Köszi, hogy megírtad!


(Kíváncsi voltam, hogy Clubcard pontok járnak-e, ha a Tescoban intézem a mobiltelefon egyenlegének az elektronikus feltöltését. Kiderült, hogy azért nem kap az ember Clubcard pontot, ha ott töltet! Emiatt nem is vettünk ott kártyát! ;-))


Kellemes nyarat! :-)

2012. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!