Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok az...

Mi a tapasztalatotok az otthoni munkákról?

Figyelt kérdés

Vidéken lakok,nálunk elég kevés a fizetés. Rengeteg ilyen hirdetést látok, hogy be kell fizetni 1000 Ft-ot küldik a csomagot és vagy összeszerelni kell vagy felvinni az adatokat papírról gépre. Az egyik ismerősöm már nagyon rég dolgozik is ilyenben, de azt mondta, hogy náluk most nem keresnek embert (ez nem hiszem, hogy igaz, szerintem csak nem akar segíteni).


Valakinek van tapasztalata ezekről a munkákról? Honnan tudom, hogy nem csak elnyelik a pénzemet? Tartok az ilyen előre befizetős dolgoktól. Tudom, hogy csak 1000 Ft-ról van szó, de akkor is.



2012. jún. 8. 18:20
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem munkaváltásról lenne szó, csak a fizetésem kiegészítéséről.
2012. jún. 8. 18:21
 2/2 anonim ***** válasza:
mind hazugság és átverés. a csekket elküldöd, majd hirtelen eltünik" az illetö.tisztelet a kivételnek.de ha oylan megbizható lenne akkor nagyon sokan csinálnák ugye
2012. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!