Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet már tudni, hogy a Szent...

Lehet már tudni, hogy a Szent Johanna Gimi 7-nek mi lesz az alcíme?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi fog történni benne? Várjátok már? Szerintetek kik fognak szakítani?

2012. jún. 8. 17:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
még nem lehet tudni, és nagyon várom. Szerintem Zsolti és Kinga fog szakítani...
2012. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szerintem Virág és Ricsi fognak szakítani.

Érvek:

-Ha Kinga és Zsolti szakítana azon senki nem lepődne meg mert amúgy is sokat veszekednek és Leiner Laura azt mondta "egy nagy szakítás várható benne és akik akkor szakítanak azok már nem jönnek össze többet".

_Reni és Cortez nem szakítthaatnak mert annak nem lenne értelme.

2012. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Remélem h nem Cortez és Reni mert akkor többet nem olvasok!!! :D
2012. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 taloszsofia válasza:
53%
Én sem olvasok soha többet ha reniék szakítanak az tuti!!!!
2012. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon azt szeretném hogy ne szakítson senki,de ha már muszáj hogy szakítson valaki akkor inkább Zsákék.
2012. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 SzentJohannaGimiFan válasza:
nee, inkább monggyuk... uhh... ez sehogy se jó... Virágék ne, mert olyan cukik... Renié ne, mert eskü, h akk többet nem olvasok... Kingáék ne, mert senki nem lepődne meg rajtuk... Zsákék ne, mert zsák így boldog... inkább senki ne szakítson!!! >.<
2012. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
figyeljetek! tuti ricsi és virág lesz. mert a többi tényleg túl... nem reális, na. reni és cortez most jött össze, nem hinném. max arnold és cortez veszekedni fognak. zsolti és kinga túl egyértelmű, Kinga meg elég szenvedélyes. zsák és flörá most jöttek össze, nem ők fognak.
2012. jún. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem Kingáék fognak szakítani, de egyébként ezt nagyon nem akarnám... :(
2012. jún. 13. 19:45
 9/11 anonim válasza:
A 7.-kötet allcíme : Útvesztő
2012. júl. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!