Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lessz folytatása a Vampire...

Lessz folytatása a Vampire Knight-nak?

Figyelt kérdés
Megnéztem a Guilty-t is....ezen kivűl még lessz?

2012. jún. 7. 23:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tudtommal már nem lesz :(
2012. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem LESZ.

Olvasd a mangát, abban folytatódik.

2012. jún. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én olvastam már valahol olyat is, hogy lesz.. nem bánnám, ha tényleg lenne :D
2012. jún. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én is olvastam hogy lesz. Még oldalt is találtam, ahol leírják a 3.évad részeit. Kutatgass, biztos találsz olyan oldalt ahol le van írva a 3.évad MAGYARUL! :D
2012. jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is sokat olvastam erről, és úgy emlékszem azt írták ,hogy lesz. DE nem mostanság, majd csak talán évek múlva.
2012. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz... A mangaka interjújában mondta hogy nem lesz. Ha jól emlékszem, kihagytak egy szereplőt aki fontos lenne, de a managaka kérésére. Szóval akárhol láttatok a 3. évadról bármit is vagy kamu, vagy nem tudtok fordítani, vagy pedig a Special az amit ír, ami megközelítőleg 3 perces.Jó kiegészítése a sorozatnak, nem viszi előrébb.
2012. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 fairi1 ***** válasza:

Ez a kérdés háromnaponta fel téve, és továbbra is a válasz eddigi infók szerint NEM LESZ, csak alaptalan pletykák vannak.

ha kiderül mégis bejelentik úgyis minden animés oldalon fel lesz tüntetve, ez biztosra mondható.

2012. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
elvileg lesz és nem is olyan sokára.... legalább is nekem azt mondták..ugyanis megint elkezdték lejátszani a tv-ben előről és azt mondták hogy ez azért van mert le fogják adni a harmadik évadát... remélem hogy így lesz ....
2012. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 fairi1 ***** válasza:

Utolsó hozzászolot nem akarom elkeseríteni, de még Japánben sem tudnak semmi a 3. évadról!

Tudod először Japánban megjelenik-utána megjelenik angolul és utána talán magyarul.

Az hogy magyarok újrakezdik semmit nem jelent.

nyári évadban biztos nem lesz,és ha őszire várnánk akkor elvileg már megtörtént volna a bejelentés vagyis max jövőre lehet vmi.

2012. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A helyzet az, hogy én is kivagyok a magam módján, mert a Guilty utolsó része nem éppen méltó befejezés.

Lévén a manga jelenleg is fut, így valószínűleg lesz folytatás - megjegyzem nem évad, hanem Vampire Knight "akármi", mert ami külön nevet kap, az nem évad, hanem különálló sorozat.

Azonban akárcsak az Inuyasha esetében (lásd Inuyasha 167 rész -> Inuyasha Kanketsu Hen 26 rész), itt is akkor csinálják meg a 3.-at, ha a mangaka befejezi a történetet - vagy speciális esetben, ha a fejezetek száma kitesz egy újabb 13 részes szériát.

Erre azonban személyes meglátásom szerint 2013 előtt vajmi kevés az esély. Az újra sugárzás pedig azért van - itt is csak az Inuyashát tudom példának felhozni -, mert magas nézettséget produkált, ezért újra vetítik. Semmi köze a következő szériához, pusztán üzleti érdek, na meg ugye kérdés, hogy HA kész lesz a folytatás, akkor vajon az Animax megveszi e, mert ugye mint azt tudjuk, kutyafülű barátunknál sem áldoztak több pénzt a sorozatba, hiába volt rendkívüli nézettsége.

2012. jún. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!