Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a Tesco-ban a...

Igaz, hogy a Tesco-ban a kasszásoknak pelenkában kell lenni?

Figyelt kérdés
Ez nagyon megrendített és nem hiszem el,de már többen mondták nekem.Igaz-ez? WC-re se engedik ki őket?
2012. jún. 7. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a hülyeséget! :D

Ez nagyon jó basszus!

Dehogy is az akkor rabszolga munka lenne. mennek pisilni meg enni is.

2012. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz, hogy a Tesco-ban a kasszásoknak pelenkában kell lenni?"


Naiv vagy, nem is kicsit!!

2012. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, de félóránként bemondják, hogy "Mucikát megkérjük legyen szíves visszafáradni a kasszába!"


Azért annyira nem lehet nehéz életük.

2012. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
nem egészen.. igazából egy olyan speciális széken ülnek, amibe észrevétlenül lehet üríteni.. és mivel ők életük nagy részét ott töltik folyamatosan infúzióra vannak kötve, azon keresztül jutnak folyadékhoz és tápanyaghoz, persze mi vevők ezt sem vehetjük észre, mert el van rejtve a speciális egyenruha alatt és az infúzió csöve a kassza alatt kialakított részhez csatlakozik, onnan egy közös tartályból táplálják az összes pénztáros alkalmazottat..
2012. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De bolond vagy! :D
2012. jún. 7. 21:43
 6/9 anonim ***** válasza:
(4.vagyok) ezt nem én találtam ki.. kérdezz meg egy Tesco-s alkalmazottat.. bár nem valószínű,hogy el fogja árulni, mivel ez titoktartási szerződéshez kötött és kirúgják, ha bármit is mond a témával kapcsolatban.
2012. jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Annyira hülye nem vagyok...nem most jöttem le a falvédőről.
2012. jún. 7. 23:15
 8/9 anonim ***** válasza:
De azért feltettél egy ilyen kérdést!:D
2012. jún. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
istenem! ha ki kell menned wcre akkor van minden kasszában telefon fogod felhívod a csoportvezetőd hogy kimennél és kienged...
2012. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!