Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kicserélhetik? Visszaadhatják...

Kicserélhetik? Visszaadhatják az árát? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy október végén vettem egy nokia C503as telefont. Részletre. Még ki sincs fizetve. De már novemberben szervízben volt, aksit cseréltek benne. Aztán volt még egyszer, mert random kikapcsol, átállítja az üzemmódot, felhív embereket, smseket ír, és nem azért mert kioldódik a billentyűzár, amihez egyébként szintén kb 3 gombot le kéne nyomnia. 2 hétig ültek rajta, majd közölték, hogy a szervízben nem tapasztaltak rendellenességet, szoftert frissítettek rajta, azt csá. 1 napig volt nálam, újrakezdte a bajokat, visszavittem. Megint ültek rajta 2 hétig, megint ugyanaz a duma. Kiegészülve azzal, hogy a szervíz ilyen telefonokkal van tele. (Rohadtul nem izgat, működjön!), hogy vegyek másikat (még ez sincs kifizetve!!), és hogy ne tegyem bele a memóriakártyát, hátha az a baja. Hihetetlenül ideges vagyok, egy dolog, hogy soha többet nem veszek nokiát, de nincs valami szabály, amit szépen titkolgatnak? Ki lehet valahogy cseréltetni, vissza lehet fizettetni az árát? Egy kabaré, amit ez a telefon művel, már kb többet volt szervízben mint nálam...
2012. jún. 5. 20:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!