Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mien no alkalmas...

Szerintetek mien no alkalmas egy ferfinak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
most transzvesztita akarsz lenni, vagy mi? mert a kérdésed alapján ez jött le... egyébként pedig "semmien", amíg az nem tud helyesen írni.
2012. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ebbe most mi volt helytelen? ha egyszer nincs ekezet a gepemen es nem tudok azzal irni attol meg a kerdes nem helyetelen. raadasul meg nem vagytok rtanszfesztita.... csak egy artatlan kerdes volt, nem ertem hova vered a port.
2012. jún. 5. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:

először is: senki nem veri a port, bár nem egészen tudom pontosan, mit is takar ez a kifejezés, egy a lényeg, hogy én teljesen komolyan kérdeztem és mondtam az előbb.


a másik: tényleg nem tudod, hogy mi a helytelen ebben a mondatban? komolyan? az ékezeteket leszámítva, ha már kivédted magad, h nincs ékezet a gépeden. akkor gondolkodjál még egy kicsit, törd a buksid! (súgok: "mien" ez a szó mit jelent?)


a kérdésedben pedig az a helytelen, hogy egy nőnek nem ALKALMAS-nak kell lennie egy férfinak, csak ha transzvesztitákról (v-vel írjuk, nem f-fel) beszélünk. tudod, mit jelent az a szó, hogy "alkalmas", és így tudod, mit jelent a mondatod?

nem azt, amit te akartál kihozni belőle, hogy milyen (így írjuk helyesen!) nő tetszene egy férfinak, hanem azt kérdezted ezzel, hogy milyen női típus lenne jó, hogy átoperáltathassa magát férfivá kb.


alkalmas szó tanulmányozását ajánlom figyelmedbe, és nem védeni a mosott ürüléket.

2012. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat eskuszom te nem vagy normalis. egy ertelmes ember, amiennek tobbek kozott te is erzed magad ilyen aprosagokon nem akad fent. ha nem tetszik a kerdes nem kell ra valaszolnod, inkabb ne is valaszolj mind hogy fikazd mas kerdeset holott te se vagy valami Einstein. szerintem huzd meg magad kicsi szivem, mert az ilyen arrogans es modortalan szovegeddel sokra nem jutsz sem az eletben sem sehol. magyaraznek meg en neked, mert semmiben sem kerul. de te nem erted a szavaimat, en meg nem ertek seg***jul.:)
2012. jún. 13. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!