Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Shugo Chara-ban Amu összejön...

A Shugo Chara-ban Amu összejön ikutoval, mi lesz velük?

Figyelt kérdés
szerelem , Shugo Chara , anime , sorozat

2012. jún. 4. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Az animeben nem, de a mangában lesz egy jelenet mikor Ikuto megcsókolja Amut.
2012. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mi lesz amu kivel fog összejönni?
2012. jún. 5. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudni, mert még nincs vége a mangának. Tadase és Ikuto között vacilál.
2012. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A mangának vége van (csak magyarra még nem fordították le), és igen összejönnek - mily meglepő :D

Még nem olvastam végig, de voltam olyan hülye hogy megnéztem az utolsó fejezetet. Pedig még csak most kezdem bele az animébe (és egyből top10 lett) - a lényeg hogy megbántam a dolgot a túl sok spoiler miatt, és most szenvedhetek az animével mert olyan lassan történnek az események. Szóval eszetekbe ne jusson az utolsó fejezet, ha még eddig nem tettétek meg!! Lesznek meglepő események... xD

2012. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó! Köszönöm a tanácsot, már én is nagyon ott tartottam ,hogy le sz*rom az unalmas részeket és rögtön elolvasom a végét , de akkor inkább nem. xd
2012. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az animeben nem,de a mangaban igen...
2013. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!