Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet a Facebook levelezé...

Ferbzs kérdése:

Hogy lehet a Facebook levelezéseket egyszerűen gyorsan lementeni?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akivel levelezek már több mint 50000 levélnél járunk de nem tudom megnézni az elő leveleket mert mindig lefagy kb 18000 ig jutunk ha tudtok segíteni légyszíves írjatok
2012. jún. 2. 01:35
 1/4 anonim válasza:
75%
ctrl+c , ctrl+v
2012. jún. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mintha az èn legjobb barátom írta volna ezt ki:D mi is pont 50.000+ -nál járunk, tegnap lett meg pont annyi. de nem te vagy, mert ő már alszik... egyébként bocsi, hogy a kérdésedre válaszolni nem tudok, de èn is figyelem majd, hátha vki ír egy jó választ:)
2012. jún. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Ctrl+c nem jo mert az egész oldalt kijelöli és nekem nem is a kijelöléssel van a problémám hanem azzal hogy nem tudok a beszélgetés elejére letekerni :(
2012. jún. 2. 12:08
 4/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok... majd ha már ki tudod emelni a kérdést, tedd meg. remélem, jön használható válasz:) engem is érdekelne. amugy az lenne szuper, ha a facebook előállna egy ilyen új lehetőséggel :)
2012. jún. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!