Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm folyton cseszeget,...

A barátnőm folyton cseszeget, csak negatív közlendői vannak. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Nem volt mindig ilyen, körül-belül másfél éve vált ilyen gonosszá. Sokat hülyülünk, röhögünk együtt (kezdem azt érezni, hogy nem is áll másból az élete...), de aztán mindig valami ocsmányságot vág a fejemhez, de hogy MIVEL érdemeltem ezt ki, arról fogalmam sincs. Mondtam neki múltkor, hogy megtetszett egy együttes zenéje, és hogy rákereshetne, erre rögtön leszólta, hogy nem keres rá, meg biztos milyen béna. Tegyük hozzá, nem ismerte az együttest... Máskor a ruháimba köt bele, elkezdi, hogy én tuti anorexiás vagyok (közöm sincs ehhez a betegséghez, nem tudom miért mondja, teljesen átlagos a súlyom...), és hogy a melltartómat is kitömöm, meg a bugyimat (értelmes, nem? xD) hogy látszódjon valami belőlem. Szerintem azt hiszi magáról, hogy ő tökéletes, közben emberileg egy nagy nulla, igaz jó hangja van (ő ilyen "énekespalánta"), de gyakorlatilag én is csak azért tartok ki mellette, mert más nem teszi. Bár mostanában egyre jobban irritál, hogy ő bárkinek beszólhat, de ha visszaszólnak akkor már: "ne legyél ilyen sértődős..."

Mit csináljak vele? Próbáljam megváltoztatni, vagy inkább hagyjam a fenébe?



2012. jún. 1. 20:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem ő koránt sem tökéletes, mint ahogy senki sem, de úgy tűnik, neki könnyebb másba belekötni, minthogy először magában keresné a hibát...
2012. jún. 1. 20:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Már lecsaptam volna. Na jó nem, azt kell kideríteni, hogy ez miért van. Mindennek van valami oka.
2012. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem azért ilyen, mert kevés barátja van, de ez ugye megint a kiállhatatlan jelleméből adódik, szóval... Elég PARADOX, nem? :D Hidd el, néha én is legszívesebben neki esnék, és adnék neki pár pofont... De mégsem teszem. Nem tudom, miért nem, hiszen rengetegszer aláz meg a többiek előtt, egy undorító alak... De aztán megint röhögünk együtt valamin, és az értelemszerűen jobb kedvre derít.
2012. jún. 1. 20:59
 5/6 anonim válasza:
Figyelj, nekem úgy tűnik, azért bírod őt, akár milyen is. MIÓTA VAGYTOK BARÁTNŐK? Egy több éves kapcsolatot nem érdemes elhajítani.
2012. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Próbáld meg ellene fordítani a saját fegyverét, hogy rájöjjön milyen is ez neked.
2016. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!