Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy álom kigyógyíthatott a...

Egy álom kigyógyíthatott a pókiszonyomból?

Figyelt kérdés

Az történt hogy valamelyik este láttam bemászni egy pókot a szerény alá.. Elég nagy volt. Tudni kell hogy iszonyúan féltem tőlük. Alig bírtam elaludni. Azonban volt egy álmom amiben madárpókokról álmodtam. És reggel arra az érzésre keltem fel hogy " basszus nekem kell egy madárpók" . És elkezdtem fórumokat /videókat/weboldalakat bújni a pókokról ... egész napot elbasztam ezzel és csodálva néztem a szebbnél szebb pókokat ahogy a gazdáik a kezükre.. fejükre... hátukra teszik őket.

Pedig pár hete még egy kép vagy egy videó miatt is félve néztem körbe a szobába és a gyomrom összerándult !!! Mi a franc történt velem ?


2012. máj. 29. 22:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!