Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek az üdítőpor Szívása...

Ezek az üdítőpor Szívása miatt vannak? Az hogy: sokat pislogok, kikönnyezik a szemem, homályosan látok és sípol a fülem és Fáj az orrom és rendkívül sokat tüsszögök?

Figyelt kérdés

Múlthéten kipróbáltam hogy Orrba Felszívom az Üdítőport, váratlan meglepetésre megszédültem és fura dolgokat éreztem úgy kb fél óráig! a héten a fentieket tapasztaltam magamon!

Ezek a mellékhatások meddig tartanak és mikor szűnnek meg? mert nagyon kellemetlenek!



2012. máj. 27. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Te normális vagy? Miért szívsz fel üdítőport egyáltalán az orrodba? Jó hogy nem a cseresznyemagot dugod fel, ami egy óvodástól még elfogadott, nem tudom te hány éves vagy...

Ahhoz, hogy ilyen tüneteid legyenek tőle, az egész zacsit fel kellett volna tolnod az orrodba. Bár ki tudja, én még nem próbáltam... Ha elfogadsz egy jó tanácsot, ne csináld többet.

2012. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fél zacsit szívtam fel, és 16 éves vagyok!
2012. máj. 27. 19:52
 3/3 anonim válasza:
Dr. House majd segít:)
2012. jún. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!