Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A BKV-hoz akarok menni dolgozn...

A BKV-hoz akarok menni dolgozni. Milyen ott dolgozni?

Figyelt kérdés

Most hagytam abba a kamionozást, már nagyon utáltam csinálni. El akarok menni buszozni és a bkv-ra gondoltam.

Mennyire nehéz bekerülni?

Mennyi a pénz?

Milyen munkarendben dolgoznak?

Stb.?

kösz a válaszokat



2012. máj. 22. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Apámnak a kereszt apja ott dolgozik(troli buszokat vezet).Nem olyan rossz persze fárasztó neki is ott is egész nap vezetni kell de nem annyit mint egy kamionosnak.Meg mindennap hazamehetsz.A fizetés nem rossz apám keresztapja úgy él meg hogy a feleségével és az unokájával lakik úgy hogy a felesége nem dolgozik tehát meg lehet belőle élni még ha nem is luxusban.
2012. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz szépen

Valaki esetleg konkrétabbat

2012. máj. 23. 14:04
 3/3 anonim válasza:
Irodai munkásként biztosan jól vagy jobban, de aki a tényleges munkát végzi az gondolom ott sincs megfizetve. 100-110 ezer nettó körül hallottam, de lehet ez már nem így van...
2012. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!