Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy megbocsájt az ismerösőm és azt hogy jóvá tudjam tenni amit tettem?

Figyelt kérdés

Nem rosszindulatból tettem meg és még az legnagyobb ellenségeimel sem szúrtam ki soha életemben még akkor sem ha nagyon sokszor tapostak bele a lelkembe, és testi fenyitést is kaptam tölük iskolai évem alatt.


Elkövettem egy nagy hibát elektronikus levél útján nem a titkos levelező rendszerébe küldtem el a 18 év felettieknek lévő levelet. Hanem a normál elektronikus levelező rendszerbe nem akadozna a nyomorult internetem sikerült volna elküldenem a titkos levelező rendszerébe párszor sajnos volt nem ment át a neten a titkos levelező rendszerébe.


És látták a 18 év alatti személyek a küldeményemet.


Attól tartók soha többé nem fog velem vagy pár hónapig elektronikus levél útján szóba állni az ismerösőm.


Ha igy lesz garantálom ki fogom dobatni az ismeretlen-ismerős albérlőimet amiatt lett lassú az internetem gyenge a jelfogora lett csatlakoztatva az egész számitógép.


Sajnos nekem nincs barátnőm sem barátom meg kisebb baráti köreim sincsenek bele őrülnék ha nem állna velem szóba soha többé virtuálisan az ismerösőm.



2012. máj. 22. 15:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!