Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

egy helyi hivatalról lenne szó (várost nem írhatok ugyebár). Az ott dolgozók konkrétan nem csinálnak semmit. sokszor félrevezetik az embert, úgy beszélnek mint egy kutyával. Tanúja voltam annak is, hogy vki 60 kilométerről jött be beteg kisgyerekkel ügyeit intézni, de mondták neki, hogy nincs ügyfélfogadás, ki van írva hogy 8-10-ig van a munkaidő, utána azt mondják "értekezlet" van, kiderült hogy a hétvégi "kimitcsinálebédre", és efféléket beszélik meg (1 irodában összegyűltek 15-20 dolgozó) Undorító.

akkor mennek el amikor akarnak, volt olyan, hogy majd 1 órát vártam, mire megjött az ügyintéző 1 zacskó zsemlét a kezében lóbálva, mondtam, hogy Önre vártam, (semmi elnézést v ilyesmi) csak "Jöjjön be!" flegma képpel


Az ott dolgozók 80 %-ának érettségije sincs, bárki örülne, ha ilyen kényelmes, fűtött irodában "pötyöghetne" a gépen stb. és nem rabszolga módjára húzná az igát egy szalagnál. Már több ember is mondta, hogy nagyon sumák egy társaság, nem mernek szólni.. de megértem őket.

Ráadásul "felügyelet" nélkül vannak, mert az igazgatóság egy teljesen másik épületben, másik utcában van. Nem tudom hogy lehetne lebuktatni őket, tudom sokan azt mondanák én innám meg a levét, de amit csinálnak az felháborító..


2012. máj. 19. 20:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!