Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elveztettem a pénztárcámat,...

Elveztettem a pénztárcámat, kb. benne volt minden, ilyenkor mit ajánlatos csinálni?

Figyelt kérdés
Benne volt minden: személyi, adó, jogosítvány, TAJ, bérletek és egy 20-ezres. Most mit csináljak?

2012. máj. 19. 18:37
 1/5 anonim válasza:
szerintem rakj ki plakátot h elveszett vagy ilyesmi
2012. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
és h jutalmat is adsz (ha akarsz) eéőző voltam
2012. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha volt lakcímkártyád is, reménykedj hogy valaki visszahozza. Egyszer édesanyám elvesztette az övét, és sok pénz volt benne, mert utazni készültünk. Már a rendőrségen is volt, meg egy csomót kerestük, ott ahol úgy gondoltuk hogy elveszett. Aztán egy este jött egy ember, és elhozta. Nem akart sem pénzt elvenni érte, még csak a nevét sem árulta el.

Egyébként csak annyit tudok ajánlani, hogyha tudod, hogy kb. hol veszett el, menj vissza oda, és keresgélj, esetleg közeli boltokban kérdezd meg az emberektől hogy nem látták-e.

2012. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos fogalmam sincs hol vesztettem el, egyszer csak a nagy rohanásban nem volt a sebemben. És ami még idegesítőbb, hogy pont a lakcím kártya nem volt benne, tehát most tényleg nem tom mit csináljak. Szerencse hogy a bankkártyám még megvan, ha az is eltűnt volna akkor nem tudom mit csinálok. De ilyenkor látom milyen bunkók az emberek. Kb. egy hete vettem egy kondi bérletet, volt rajta még 9 alkalom, ma bemegyek hogy sajnos elvesztettem a bérletemet mindennel együtt, a recepciós ugyanaz volt akinél egy hete regisztráltam és semmi, azt mondta nincs bérlet nincs kondi. Ez az egész ország egy fúj, minél hamarabb el kell menni innen. Most nem tom mit csináljak, a nyaram gyakorlatilag ezzel el lett cseszve...
2012. máj. 19. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
bejelentheted a rendőrségen, hogy elhagytad, vagy remélheted, hogy valaki leadja a rendőrségen. Én is hagytam már el pénztárcát, igaz, csak pár száz forint volt benne, de végül megtaláltam, kiderült, hogy a buszon hagytam, de leadták a buszvégállomáson (felhívtam őket, hogy nem találták-e meg), ott átvehettem. Napokig kerestem, mire meglett.
2012. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!