Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni bátortalanság...

Mit lehet tenni bátortalanság ellen?

Figyelt kérdés
Niki vagyok 13éves. Én is tudom és sokan mondják, hogy túl bátortalan vagyok. Próbálok ezen javítani de nem tudom mit tegyek, van egy barátnőm akivel csak msnezni szoktunk és az egyik nap elhivtam moziba, jó volt meg minden de alig szólaltam meg mert ha kérdezett valamit tuttam válaszolni csak amikor nem volt téma nem tuttam mit mondani és rajta kivül 1barátnőm van de vele se találkozom sokat!! :( Légyszíves segítsetek, belátom ,hogy nagyon bátortalan vagyok... mit tegyek hogy több barátoom legyen? (az osztályba sincs barátnöm) Légyszives valaki válaszoljon, köszönöm
2007. aug. 13. 12:32
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!


Hidd el, sokat segít, ha kihúzod magad, ha emelt fővel jársz. Lehet hogy hülyeségnek tűnik, de ez így igaz. Mindenképp keresd fel a barátnőidet, hivd el őket, többszörször járjatok össze, és biztos neki is vannak barátai, ő által szerintem tudsz szerezni újakat.

Aztán lehet hogy belecsöppensz egy haveri társaságba, akik közt jól érzed magad. Legyél barátkozó természetű, próbálj beszélgetni olyan ismerőseiddel/ osztálytársaiddal akik szimpik és szívesen megismernéd őket jobban. Nyugi, sok önbizalmat tudsz szerezni a haverok által. Jah és nem kell sok barát, elég 1 is, de az igazi legyen.

Sok szerencsét!

2007. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én misztikusabb válasszal tudok szolgálni, és akár annak köszönhetem, hogy bevált akár nem én abban hiszek. Szóval: vegyél egy ásványi boltban, vagy a sulitokban amikor van ásványkiállítás egy tigrisszemet és mindig tard magadnál, vagy az íróasztalodta tegg ami közel van és jól látható hekyen van. Őnbizalom növelő!!! lehet, hogy csak pszihésen hat, mróert nagy szükségem volt rá, de lehet hogy tényleg annak köszönhetem, de ost vicc nélkül azóta én be nem tudom fogni a számat és talpra esettebb lettem, de persze mértékkel! NEM VICCELEK, egy próbát megér, hidd el nekem... veszteni valód padig nincs...
2007. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia ...


Welem is pont ugyanez a baj ... de sajnos en se nagyon tudok csinalni ellene valamit...


az osztalybol nekem se nincs egy igazi sem...



na de ez nem foo

:-j


en is batortalan vagyok mindig es mindenhool... de nalam


vn mikor jo fel ora alat elmegy...de ez ritka...


nalam is mindenki mondja hogy milyen batortalan vagyok..



meg a tanarok is... a szuleimnek de ez vn...



probalnak neked segiteni... de en is ebbe vagyok

:(


de en probalok mar bator lenni...s mar kezdek is az lenni/...

:)


ellenallj annak,hogy te igenis nem vagy batortalan...


te mindent mersz...

en is igy lettem kicsit jobban :D

es ne szegyelj senkitol semmit...


akarhool...

legyel baratsagos... vlkivel talakozol kezdjel el erdeklodni ... rola..hany eves...hol lakik... mia hobbyja...szeret tanulni meg minden... kerd ela telefon szamat...esetleg msn blábla

:)

remelem nekem is bevallik...

:)

;)


s ennel tobbet sajnos en sem tudok segiteni :(...

2010. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!