Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy fiúba de...

Szerelmes vagyok egy fiúba de nem tudom mit mondjak neki?!

Figyelt kérdés
3,5éve szerelmes vagyok bele de 27nap múlva elmegy a suliból.Hogy mondjam el neki h szeretem?
2012. máj. 18. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
És az a mamlasz még nem vette észre? :/ Hát hol hordja a szemét meg az eszét? A zsebében? :) Ha meg észrevette és nem lépett, megint csak ne bánd! :) Majd ha lesz egy srác, aki rád köszön és jókat dumáltok és idővel megszeretitek egymást rájössz, hogy mi az igazi szerelem! ;)
2012. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgy csak évfolyamtársam de nagyon szeretem és minden közös bennünk nem sokszor szoktunk chatelni de ha igen akkor 1 óráig de nem akarom hogy elmenjen
2012. máj. 18. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja értem! Hogy már meg van a kontaktus! De akkor meg aztán pláne tudnia kell róla, hogy nem közömbös neked! Ez hamar lejön ám! :) Ha csak nem iszonyatosan el akartad titkolni! De akkor sem mehetsz oda, hogy figyi szerelmes vagyok beléd! Nagy a kockázata, hogy megégeted magad! :( Hát most az apró jelek témában én nem vagyok kompetens! :D De ha pl kiböknéd, hogy nagyon fog hiányozni? :)
2012. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!