Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon tehetetlenek érzem...

Nagyon tehetetlenek érzem magam, tartozik nekem valaki és semmi jele hogy megadja, mit tehetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
A párom haverját fogadtuk be hozzánk 1 éve aztán minden ok volt csak januárban már alig ment dolgozni és ez furcsa volt rákérdeztünk azt mondta táppénzen van de utána jártunk kiderült hogy igazolatlanul hiányzott így kib...ák a munkahelyéről aztán nem tudott fizetni így elköltözött de mielőtt elköltözött aláírattam vele egy tartozás elismerő okíratott tanúkkal adatokkal mindennel,viszont azóta semmi nem jelentkezik csak én keresem és akkor is nincs pénze stb. az anyáék tartják el így könnyen van de nekem is kellene az a pénz mivel nem rég halt meg nagypapám és kaptam egy kevés örökséget ami el is ment rá mivel ebből fizettük ki a rezsijét mert megtakarításunk nem volt de van egy kisfiam nem hagyhattuk volna víz, villany fűtés nélkül. Amúgy azért semmi jele hogy megadja mert a legutolsó vitánk után nem érem el sehogy. mit tegyek? Kellene az a pénz mert a kisfiam beteg is és nehéz megélni 1 fizetésből mivel a gyes az nem sok és venni az injekciókat megélni és fizetni a rezsit amúgy valamivel több mint 50000 forintról van szó ez addig nagyon jól jönne míg elmehetnék dolgozni, kisfiam is lassan ovis lesz és oda is még sokmindent meg kell venni. Hogy vegyem rá hogy fizessen?
2012. máj. 17. 09:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!