Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álmában (félálomban) az ember...

Álmában (félálomban) az ember őszinte?

Figyelt kérdés
vagy akkor is tud olyat mondani, amit akar,amit bemagyaráz magának, vagy esetleg olyat amit a másik hallani szeretne?
2012. máj. 17. 09:38
 1/5 yuda ***** válasza:

Félálomban is megeshet bármi, de az álomnak saját világa van. Ott nemigen befolyásolja az ember, hiába vannak erre tanfolyamok. Egy rendes álmot nem lehet befolyásolni, saját életet él.

Mit akarok ezzel mondani: Ne alapozz semmit az ilyen beszédekre, mert nem sok értelmük van.

Ha igazságot nem tudod elérni ébrenlét alatt felismerni, akkor az álomvilág keveset segít.

2012. máj. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

értem.

A szitu az volt, hogy feküdtünk, a párom(aki még nem az, vagyis sokáig voltunk együtt, de aztán szakitottunk és most megint együtt vagyunk, csak még nem beszéltük meg (bonyolult)...a lényeg hogy aludt már és fordult közbe "felkelt" de látszott hogy nincs magánál és mondta hogy " nagyon jól érzem magam"

akkor ez most valós érzelem volt?

2012. máj. 17. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Félálomban mindenki ordenáré hülyeségeket beszél. A férjem rendszeresen beszél álmában, ha én még nem alszom akkor felírom, hogy miket mond, aztán reggel együtt röhögünk ezeken. Rendszerint tökéletesen összefüggé, épp csak értelmetlen mondatokat tud produkálni, nagyon vicces.
2012. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen ..de ennek volt értelme, mármint felnézett rám csókolgatott és akkor mondta.. akkor csak van alapja nem?
2012. máj. 17. 10:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem konkrétan húgom kifaggatott álmomban. Azt is elmondtam neki milyen színű bugyi volt rajtam annyira be voltam kómálva.
2012. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!