Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van mindenki megőrülve...

Miért van mindenki megőrülve a Facebookért? Nem is kell népszámlálás sem a jövőben, hiszen minden /személyes/ adat is fenntvan a facebookon, ez valamilyen szinten veszélyes is lehet.

Figyelt kérdés
facebook,
2012. máj. 16. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok rajongója,de használom,mert ismerősöktől és más oldalaktól is kapok infót rajta. Ennyi.

Persze van aki nem bírja ki,hogy ne posztoljon el mindent,amit éppen lát, vagy egyéb hasfájása van (jellemzően nők szoktak ilyesmiket).

Azért van ez,mert és/vagy unatkoznak,de elmenni beszélgetni egyben nincs idejük stb..

Nagyobb problémának látom a személyes adattal való visszaélést. Pl más regisztrál a nevedben és írogat. A regisztrálást szigorítanám.Sajnos a rágalmazásnak és egymás bemocskolásának is nagy teret ad..

2012. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyira személyes, amennyire azzá teszed...
2012. máj. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért vannak az emberek ún. megőrülve a Facebookért, mert már lassan csak ott tudják elérni az ismerőseiket. Konkrét példaként magamat említem: nekem élnek külföldön barátaim, és ugye velük nem lehet naponta találkozni. A személyes adatokkal kapcsolatban pedig csak annyit jegyeznék meg, hogy kitöltheted a rubrikákat, mi az amit láttatni szeretnél, mi az ami nem. Nekem pl. az is rejtve van, hogy kik az ismerőseim, mi a telefonszámom. Na csak ezért is facebook, meghát az nem 240ft/perc.
2012. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!