Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Nick Vujicic-ről?

Mi a véleményed Nick Vujicic-ről?

Figyelt kérdés

Én a napokban láttam elsőnek az egyik vidóját. Azóta minden reggel úgy kezdem a napot, hogy megnézem az egyik előadását. Iszonyatosan sajnálom amiért karok és lábak nélkül született. Viszont szerintem nagyon jó ember. Főleg azokat a videóit szeretem amiben a diákoknak meséli el a történeteit és arra ösztönzi őket hogy soha ne adjanak fel semmit és ne másoknak akarjanak megfelelni. :)

Viszont olvastam hogy nagyon sokan elitélik amiért az előadásokért pénzt is kap. ... Szerintem valamiből neki is meg kell élnie. Ha már nem dolgozhat a végtagjai hiánya miatt miért ne lehetne ez a munkája? + nem kevés km-t utazik azért hogy ösztönözni tudjon személyesen is embereket.

Nektek mi a véleményetek róla?



2012. máj. 14. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez Super
2012. máj. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak egy újabb üzlet, egy újabb lehetőség pénzszerzésre.


"Adj nekik valami olyat, amit még nem láttak, öntsd le vallásos pátosszal és kaszáld be a pénzt!"


Egyértelmű, hogy már mindenféle normális dolgot láttak, ezért az aberrációk következnek.

Vallással azt is el lehet adni (egyes embereknek).

2013. ápr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dorina90 ***** válasza:

Nick a legeslegcsodálatosabb ember, akit valaha láttam. Nem sajnáltatja magát, sőt, másokat ösztönöz arra, hogy ne külsőleg ítéljenek meg valakit. Mikor először láttam a filmet, amiben szerepelt, a Pillangó cirkuszt, (ajánlom minden egyes embernek a Földön) zokogtam. És nem, nem ŐT sajnáltam, hanem azokat az embereket, akik leköpik, megdobálják, és kiröhögik. Sírtam, mert csodálatos, hogy egy embernek ekkora szíve legyen. Lehet, hogy Isten elvette tőle a kezeit és lábait, de 2x akkora szívet adott neki (és persze humort is xD).


Engem szó szerint kiröhögtek, amiért meghatódtam. Na de mi van akkor? Én legalább bele tudok ilyenekbe gondolni, nem úgy mint ők.


Ezzel most nem Isteníteni akarom, hogy Úristen, szeressétek, mert csak mert, mert hú de jó meg minden.

Én egyszerűen szeretem őt, mert egy nagyszerű ember.


Remélem, hogy még eljön ide MO-ra, és akkor találkozhatok vele. :)

2013. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!