Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Furcsa kígyós álmom volt,...

Furcsa kígyós álmom volt, vajon mit jelent?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban sok furcsaságot álmodtam, de mindre emlékszem reggel, olyan tisztán, mintha tényleg megtörtént volna. Egy kis szobában voltam, inkább olyan volt, mint egy öltözőfülke, és bejött egy kígyó, aminek fekete taréja volt, megijedtem tőle, aztán valaki azt mondta, ne féljek, mert át fog változni. Aztán felemelkedett a levegőben a fekete taréjból színes lett, és szép lassan szívárvány színű porrá "égett".

Nem tudom, mi lehet az oka. 4 hónapja rajta vagyunk a baba-projekten, de közben vizsgáim és beadandóim voltak az egyetemen, meg néhány eü-s vizsgálom eredményére várok, szóval volt izgulnivalóm, de nem tudom melyikhez kapcsolódhat, ha egyáltalán kapcsolódik?!

Tudnátok segíteni megfejteni ezt a fura álmomat?


Köszönöm minden választ!



2012. máj. 14. 11:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!