Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítsen, mit tegyek?

Valaki segítsen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csupa lány osztályba járok. Megjegyzem nem könnyű. Van egy-két hülye majom, akik felsőbbrendűnek képzelik magukat. Nagyon kétszínűek is, mivel le kellett adni egy dolgozatot, gondoltam segítek nekik. A dolgozat terjedelme minimum 50 oldal. Persze, azt se tudták, hogy álljanak neki, és én, mivel nagyon jó vagyok magyarból, felajánlottam a segítségem. De nem ingyen, 3500 Ft ért. Akadt egy csomó jelentkező. Megírtam az első dolgozatot, felhívtam az illetőt, hogy kész, és közölte velem, hogy kibeszéltek a hátam mögött, elhordtak mindennek. Pedig az ő dolgozatuk is nálam van. Szóval... Most valahogy vissza kéne vágnom. De, nincs ötletem. valaki segítsen!

20/L



2012. máj. 13. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Add vissza nekik es mond meg, huje pics*knak nem segitek akik kibeszelnek a hamat mogott!
2012. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hatam*
2012. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!