Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Auchan játék. Megőrizzem vagy...

Auchan játék. Megőrizzem vagy sem?

Figyelt kérdés

Van ugye most ez a játék : [link]

és a pontokért ajándékokat lehet beváltani...

és amit adnak az auchanban kaparóst 5000 ft után ,azon lévő kódot kell beírni hogy 3-at lehessen dobni..és maximum 30 pontot lehet szerezni egy kaparóssal...ha pl 300 pontért akarok vmit beváltani, akkor mind a 10kaparóst be kell mutatni?mert a szabályzatban nincs leírva.amikor próbáltam valamit venni azt írta hogy pl egy tvhez 4et kell bemutatni...akkor most ez hogy van?

nem értem.köszi előre is.


2012. máj. 12. 12:51
 1/3 anonim válasza:

olvasd el a játékszabályokat.világosan le van írva:

"A nyeremények átvételéhez minden játékosnak magával kell hoznia a Piactéren

történő vásárlás követően kapott kódot, valamint a kaparós sorsjegyet is.

A kód, illetve a kaparós sorsjegy elvesztése esetén a Szervező nem kötelezhető a

nyeremény átadására."

2012. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
...és mielőtt feltennéd a következő kérdést,nézd meg a kapott szelvényedet.Elsőre ugyan egy egésznek tűnik de az olló szimbólumból jól látszik,hogy az tulajdonképpen két szelvény.egy sorsjegy és egy kód.
2012. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én úgy tudom,mindet vinni kell,amivel játszottál,hiszen egy sorsjeggyel max 20-30pontot szerezhettél,és sokan csaltak,visszalépegetésekkel az elején 1 sorsjeggyel több tvt,műszaki cikket vettek.nekik természetesen nem adják oda a nyereményt.
2012. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!