Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pafe-n hol lehet fürdeni?

Pafe-n hol lehet fürdeni?

Figyelt kérdés
Még nem voltam ilyen jellegű fesztiválon, és felötlött ez a kérdés bennem :D Mindenki beszél arról, hogyan csempészik be a piát, kaját, viszik a sátrat... de hogy fürdenek??

2012. máj. 12. 11:56
 1/5 anonim válasza:
Én is pont ezen gondolkodtam:D Segítsen már valaki!!!
2012. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lesz vizesblokk, ott lehet zuhanyozni.
2012. máj. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ez a vizesblokk milyen szintű? :D ilyen fából eszkábált kis épület, vagy olyan, mint a strandokon? egyáltalán annyi embernek... hogy oldják meg? :DDD
2012. máj. 19. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Igazából, PaFén még sose voltam a vizesblokkban, ugyanis ott sosem sátoroztam (várpalotai vagyok, így onnan eddig mindennap hazajártam).

Fezenen pedig a vizesblokk engem egy nagy bádogdobozra emlékeztetett, benne egy bojlerral és egy csomó tusolóval, pár zuhanyfüggönnyel, néhány csappal és egy csomó csajjal a tükrök előtt. Ennyi elég is volt, fordultam is vissza. :) Elég undorító volt (sajnos a zuhanyzóra ilyen szempontból allergiás vagyok, utálom, ha nem tudom mennyire tiszta), így inkább a zuhanyzást kihagytuk, megelégedtünk az Auchan mosdójában mosakodással. :D

A Szigeten is megnéztem a vizesblokkot, de arra sajnos nem emlékszem milyen volt.. Arra viszont igen, hogy tisztább volt a Fezenesnél. :D

Viszont jövőhéten a PaFén nem tudom mi lesz velem a 4 nap alatt... Ettől tartok a leginkább! De sebaj, majd megoldom...Max. veszek egy nagy levegőt. :D

20/l

2012. máj. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ott a Balaton :D kicsit sekély, kicsit koszos meg hideg is lesz, de ott lesz :D
2012. máj. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!