Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudnék beszerezni...

Sooszabi kérdése:

Honnan tudnék beszerezni kálium nitrátot és kén port?

Figyelt kérdés
Itt lakok Romániában és elég nehéz beszerezni pár dolgot.LÉCCI válaszoljatok.Előre is köszönöm.
2012. máj. 7. 13:09
 1/4 anonim válasza:
Hát, itt Magyarországon gazdaboltban lehet mind 2-őt. www.gazdabolt.hu lehet rendelni is asszem
2012. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kno3, az-az Kálium-Nitrát-ot kaphatsz virágos boltokban is. Krista K Plus. Én is ezt használom. Kezdéshez tökéletes: 1000 FT/2Kg. Kénpor már nehézkesebb. Azt hiszem borozáshoz lehet kapni ilyen kis kén-lapkákat. Én azt porítottam, és "szűrtem". Bevált nekem..


Mivel gondolom én, puskaporhoz kellenek, ezért ügyelj a faszszén minőségére is. Gondolom tudod miből kell, és amúgy is..főtési szezon van! Csinálok gyorsan én is egy adagot a kandallóban! :D

2012. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Először én is bajba voltam a beszerzéssel de mostmár megy

Kénport ventillált kénpor néven, kno3-at pedig krista k plus műtrágya néven veszem.

De ha pyrózol akkor nem jó akármilyen faszén puhafaszén kell mert külömben nem lesz jó

Fogj egy festékes vödröt lyukaszd ki a tetejét rakd bele az apróra vágott fát és dobd bele egy az udvaron rakott tűzbe

Nemsokára füst fog jönni a lyukon és amikor ez eláll akkor egy bottal vedd ki a vödröt és takerd le a lyukat több réteg vizes ronggyal és NE NYITSD FEL A VÖDRÖT mert akkor oxigént kap és elég a fád mert eddig nem égget csak szenesedett

Azért kell neked csinálni a faszenet mert amit árulnak az keményfa amit meg félig elégettet kivaszel a kályhából abból meg elégtek a jó fűtőértéket adó anyagok

Remélem se gítettem de csak óvatosanezzel a pyrotechnikával mert én nem vállalom a felelősséget

2014. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ukulukumixD válasza:
Mennyibe kerül a Krista?
2014. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!