Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországban bejelentkezni...

Németországban bejelentkezni munkanélkülinek, hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
a lényeg az, hogy kint vagyok férjemmel, ő dolgozik én még sajnos nem.. pár hónapja vagyok itt, otthon munkanélküli vagyok. lehet itt az? tehát hogyan lehet megoldani, hogy ne otthon legyen, hanem itt? vagy lehetek bejelentve otthon is meg itt is? otthon már nem kapok járadékot... és mi kell hozzá? kell hogy előtte én dolgozzak valahol? és segélyt kapok? gondolom biztosítás kell,nem? és milyen? az drága? vagy van olyan oldal ahol részletesen utána lehet nézni? előre is köszi!
2012. máj. 7. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyenek miatt utálják a bevándorlókat. Mégis milyen alapon kapnál szociális segélyt? Nem vagy állampolgár, nem dolgoztàl ott még egy napot sem, nem raktál be a "közös kasszába" semmit, de a markodat tartanád, nem gondolod, hogy undorító ez a hozzáállás? Ha pénz kell, hát vállalj munkát!
2012. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak német állampolgár kaphat munkanélküli segélyt. De ott is kell mellette közmunkát végezni.
2012. máj. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!