Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Labello ajakápolók meg is...

A Labello ajakápolók meg is festik valamennyire az ajkat?

Figyelt kérdés
A színes(piros,lila stb.) Labello ajakápolók színezik, akár csak a legkisebb mértékben is az ajkat, vagy nem?

2012. máj. 5. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak amelyikre rá is van írva, hogy színezett. A rózsaszínű nagyon picit, a meggyes és a nemtommilyen-gyümölcsös erősebben.
2012. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mely gyümölcsösek nem festik?
2012. máj. 6. 00:05
 3/3 anonim válasza:
Szia. A dinnyéstől inkább csillog , enyhén rózsaszínű. A barackos csillog.A meggyes az pirosas. Az epres halvány. Egyébként ajánlani tudom a Baby lipset az színezi az ajkakat a Pink Punch nagyon jó.Meg az Yves Rocheres ajakápolok is színezik. Ha szeretnel tudok labellot küldeni postán . Nekem sok van becsomagolva,mert mindig azt kaptam es nem fogy el mindenféle ok van vagy 13 db bontatlan csomag .Irj priviben.
2017. ápr. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!