Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értem a legjobb barátnőmet...

Nem értem a legjobb barátnőmet. Miért mondd ilyeneket?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátnőm és néha tök izé velem szóval.. múltkor elázott az egész táskám és volt egy másik csaj aki tök kedves volt velem. Felajánlotta hogy hoz nekem egy új táskát mert az apja ingyen tud hozni nekem... Beszélgettünk még 1 kicsit a táskáról és akkor megszólalt a legjobb barátnőm hogy hagyjuk már azt a szaros táskám majd megszárad stb... különben meg az egész ragadt... Másnap levágták a hajam mindenki mondta hogy tök jól áll ő meg azt mondta hogy a múltkori jobb volt ez tök szar... Nem értem miért csinálja ezt?
2012. máj. 3. 17:08
 1/1 anonim válasza:
Szerintem próbál kitűnni a sorból,és ezért szemétkedik.Azt javaslom,hogy keress egy másik barátnőt,hidd el,jobb lesz :)
2012. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!