Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Bükk-ben lehet Lillafüred...

A Bükk-ben lehet Lillafüred környékén valahol szabadon sátorozni?

Figyelt kérdés
Garadna környékén,a patak partján van egy tisztás,ahol tavaly a favágó versenyt rendezték...Ott vannak szabad kialakított sütő/főzőállások is...Jó lenne tudni,hogy ott lehet-e,kinéztem már magamnak...Vagy egyáltalán merre lehet?

2012. máj. 1. 15:42
 1/1 anonim válasza:
Most találtam ezt a kérdést mert tőlem is kérdezték turisták hogy hol lehet a Bükkben sátorozni, de igazából én sem tudom. A garadnai tisztáson biztosan nem, meg általában az erdőben sehol mert természetvédelmi terület. Korábban Lillafüreden, a laktanyával szemben voltak ilyen kempingek, de nem tudom hogy működnek-e még. Garadnán, a tisztástól feljebb vannak kis üdülőházak, esetleg azoknak az udvarán meg lehet próbálni. Felsőtárkányban, Tardonán hirdetnek még ilyen lehetőséget, de ezeket nem ismerem.
2013. máj. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!