Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudja a facebook, hogy...

Honnan tudja a facebook, hogy kiket ismerek?

Figyelt kérdés
Logikus, hogy iskola, település és egyebek alapján beazonosítja azokat, akiket ismerhetek, de mi a helyzet olyan emberekkel, akik totál más helyen laknak, és látszólag SEMMI összekötő szál nincs köztünk, ergo tulajdonképpen csak én tudhatom, hogy ismerem őket?
2012. ápr. 30. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
mert pl.aljas módon belenyúl levelezésedbe és megnézi kinek az email címe van a címtáradban.
2012. ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Közös ismerősök alapján.
2012. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
közös ismerőseink sincsenek...azért nekem ez kicsit félelmetes.
2012. ápr. 30. 10:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Mért, akit kiadott hogy ismerhetsz semmi összeköttetés nélkül azt tényleg ismered?
2012. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nézd meg, hogy megvan-e neked az email címe.

Én nemnagyon örülök neki, hogy pl az akivel egy rendelés kapcsán volt levélváltásom és perrel fenyegettük egymást, és egy közös ismerősünk sincs, tehát ez a személy is feljön mint potenciális ismerős. csak az emailcím alapján.Én viszon arra soha nemadtam engedélyt a facebooknak,hogy megnézze a levelezésemet...

2012. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kb. fél éve regisztráltam, aztán gyorsan le is törtöltem magam (vagy legalábbis inaktiválódtam). Most tervezem, hogy regisztrálok, csak eszembe jutottak a régi dolgok, rendszeresen olyanokat ajánlott fel, akiket ismerek, de látszólag semmi közöm hozzájuk,és szeretnék rájönni a hogyanjára.
2012. ápr. 30. 10:43
 7/7 A kérdező kommentje:
UTolsó: az elég durva, ha ez így van:O
2012. ápr. 30. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!