Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gimis Gólyatábor?

Gimis Gólyatábor?

Figyelt kérdés
A ti Gólyatáborotokban milyen programok voltak ill. hogy éreztétek magatokat?:)

2012. ápr. 26. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom minden iskola máshogy szervezi meg.. de mondjuk az ahol én voltam az nagyon jó volt, inkább olyan feladatok voltak, amik ilyen csapat építőek, és magunkról is kellett beszélni, meg ilyenek :D
2012. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó volt, mi is csapatot építettünk divatos kifejezéssel élve, bár akkor fogalmunk sem volt hogy létezik a "csapatépítés" kifejezés.

Meg akkor akartak először kivágni az iskolából, mert az emeletes épületben egy szinttel lefelé tartózkodtam takarodó után és próbáltam egy másik iskola diáklányait szédíteni. Sikerem se volt és el is kaptak, szerencsére nem egyedül voltam, így a nevelői harag többfelé oszlott. :D

2012. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azta..:D
2012. máj. 8. 14:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Na de ez nem követendő példa ám, mert az elkövetkező évekre esetleg beskatulyázhatod magadat úgy ahogy nem szeretnéd.
2012. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!