Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap párom elhagyta a...

Tegnap párom elhagyta a tárcáját, nem bíztunk benne, de ma reggel felhívták hogy megtalálták a tárcát. Adjunk cserébe valamit? -->

Figyelt kérdés

Nem mondta, de igazából én sem tudom, hogy szerintetek illik ilyenkor valamit adni? Várhat érte valamit?

Azt tudom, hogy én ilyen esetben nem várnék érte semmit.

Pénzben most nem állnunk jól... Szerintetek?



2012. ápr. 25. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jelképes valamit megérdemelne a megtaláló!Gondold végig ha az összes irata a tárcájában volt,mennyi mindentől "megmentett"titeket!És itt gondolj az anyagi részére.Minimum 20-30ezer ft-ról beszélhetünk.Adj neki egy bon bont,ha lány virágot,ezek nem kerülnek sokba!Ja és nagy szerencsétek van!!
2012. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is illene valamit adni! Egy üveg italt legalább.

Ne sajnáld azt az 1-2 ezer forintot rá, ha nem hozza vissza akkor sokezer forintba és sok mászkálásba kerültek volna csak az iratok!

2012. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Az iratok szerencsére nem abban voltak, csak a bankkártya. (meg 1-2 ezer ft)

Elmentünk érte ma a megtaláló munkahelyére, felajánlottuk a tárca tartalmát jobb ötlet híján, hiszen rokonnak is nehéz eltalálni milyen bonbont/italt vigyünk, pláne egy idegennek. Azt mondta, hogy ne hozzuk kellemetlen helyzetbe a jutalommal, nem ezért "találta".


Nem is fontos. A lényeg hogy értette a gesztust, nagyon kedves fiatalember volt, nem győztünk neki hálálkodni.

Szerencse, hogy vannak ilyen emberek...

2012. ápr. 25. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!