Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom visszamondani a...

Hogyan tudom visszamondani a tiltást?

Figyelt kérdés
Nemrégiben anyám lemondta a SIM kártyámról az összes szolgáltatást( internet stb.) és ha most egy emelt díjas számot akarok hívni vagy SMS-t küldeni ,nem engedi, hanem bemondja h én korábban ezt a cuccot letiltottam és hívjam fel a ... számot h feloldjam ezt a szolgáltatást. Na, felhívtam és ugye gombok segítségével kellett eldönteni hogy mit akarok, kiválasztottam mindent és azt mondta az a robot hang h szíves türelmét kérjük,,, na ezt kb fél órán keresztül mondogatta, mikor már annyira idegesít h nekidobom a falnak a telót... ilyenkor mit csinál, keresi az adatokat vagy esetleg küld egy SMS-t anyámnak h most én felakarom oldani ezt a cuccot? mert nem akarom hogy tudjon róla h feloldtam azt a szolgáltatást. A kérdés pedig az lenne: hogyan tudom feloldani normálisan a szolgáltatást, mert nem akarok bemenni a telenorhoz h te figyi én most ezt akarom meg ezt, nem tudom hogy működik ez a dolog, vagy olyat lehet csinálni hogy csak bemegyek oda és csak kérek egy SIM kártyát, mármint meg lehet azt venni így külön?

2012. ápr. 24. 20:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!