Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék vásárolni légpuskát...

Attila 33 kérdése:

Szeretnék vásárolni légpuskát segítség ezekkel kapcsolatban? :kral ai-245s, és hatsan torpedo 155.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, a Kral ai-245-ösről nem sokat tudok, de a hatsan márkáról nem hallottam sok jót, én a Német vagy Spanyol puskákat javaslom,

-a spanyol olcsóbb de brutálisan erős (gyárilag kb.23J az erősebbek pl Norica Dragon),

-a németek meg drágább és pontosabb, de gyengébb (kb 16 J max),


de csak úgy lövöldözni a telken tök mindegy, h milyet veszel, csak gagyi kínait ne, mert azzal csak megutálod az egészet!

2012. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zotyikaaa válasza:

Hali !

ha rám hallgatsz a török nagyon is megéri azt az árat amit kérnek érte ! ha van felesleges 100 ft od távcsővel együtt tuning rugóval szerelve tudsz már venni teljesen új Hatsan Torpedó 155 -t , hidd el nagyon ütős ! :-) Én tisztelek mindent ami német , szeretem a német precizitást , de nem ér 70 000 ft al többet pl egy weihrauch .

ez csak az én véleményem , lehet szebb egy német fegyver , de tuningal a török brutális !

2014. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!